17 | Vazquez Diego | FC Gossau |
13 | Murati Suad | FC Au-Berneck 05 |
11 | Schöpf Jeremias | SC Brühl SG |
10 | Alder Marcio | FC Winkeln SG |
| Kobler Dario | FC Winkeln SG |
9 | Michael Kidus | FC Romanshorn |
8 | Sutter Ramon | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
7 | Cabral Ruben | FC Amriswil |
| Gürgen Efe | FC Gossau |
| Islami Rabil | FC Uzwil |
| Sonderegger Shaan | FC Au-Berneck 05 |
6 | Azizi Elham | KF Dardania St. Gallen |
| Hamburger Jan | FC Wittenbach |
| Villares Javier | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Yurtsever Emircan | FC Staad |
5 | Arena Ruben | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Beadini Valdrin | FC Amriswil |
| Esati Beson | KF Labinoti |
| Filia Jeremia | FC Gossau |
| Loureiro Monteiro Bernardo | FC Romanshorn |
| Varano Nico | FC Au-Berneck 05 |
4 | Bayraktar Kaan | FC Romanshorn |
| Bertagnoli Alessio | FC Uzwil |
| De Prato Vito | FC Wittenbach |
| De Simeis Alessio | FC Steinach |
| Götsch Adrian | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Kjazimi Driton | FC Romanshorn |
| Omerovic Ajdin | FC Vaduz |
| Rago Armando | FC Uzwil |
| Settembrini Delio | FC Gossau |
| Shemshi Esned | KF Labinoti |
| Vallone Lukas | FC Amriswil |
3 | Bertallo Noé | FC Uster |
| Debeljak Kristian | SC Brühl SG |
| Eisenegger Sandro | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Funke Maximilian | FC Widnau |
| Kopp Fabiano | FC Henau |
| Krasniqi Blerim | FC Uzwil |
| Maisano Alessio | FC Gossau |
| Mohamed Abdirisaq | FC Rotmonten SG |
| Rutschmann Joel | FC Rapperswil-Jona |
| Savic Aleksandar | FC Wittenbach |
| Schierscher Oliver | USV Eschen/Mauren |
| Stäheli Lian | FC Amriswil |
| Stark Damian | FC Wattwil Bunt 1929 |
2 | Amer Adel | FC Widnau |
| Antonaci Fabio | FC Schmerikon |
| Baumgartner Andrin | FC Henau |
| Baumgartner Timo | FC Wattwil Bunt 1929 |
| Blatter Patrice | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Bouchlaghem Joel | FC Wattwil Bunt 1929 |
| Chionga Ledson Bladmiro | FC Romanshorn |
| De Santis Mirio | FC St.Otmar |
| Feuerle Vinicius | FC Wittenbach |
| Frei Nico | FC Widnau |
| Guirao Raul | FC Wittenbach |
| Huber Cyrill | FC Amriswil |
| Huber Justin | FC Gossau |
| Inauen Raoul | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Kikaj Blerand | SC Brühl SG |
| Lang Elias | FC Wattwil Bunt 1929 |
| Mujkanovic Anel | FC Amriswil |
| Neff Jérémy | FC Amriswil |
| Özdemir Can | FC Romanshorn |
| Rupper David | FC Hinwil |
| Rüttimann Maurin | SC Brühl SG |
| Salguero Garcia Benjamin | FC Steinach |
| Schuler Julian | FC Gossau |
| Softic Enis | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Sorm Silas | FC Gossau |
| Tshiangu Ben Pascal | FC Romanshorn |
| Wittwer Laurin | FC Rapperswil-Jona |
| Yamah Golam Sakhi | FC Wattwil Bunt 1929 |
1 | Abdulahi Ron | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Adamietz Maurice Pascal | FC Eschenbach |
| Aegerter Jonas | FC Romanshorn |
| Ammann Fabrice | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Bekiri Naim | USV Eschen/Mauren |
| Bolter Vivian | FC Triesenberg |
| Calado Fernandes Lucas | FC St.Otmar |
| Delvalle Gavilan Mauricio | FC Uznach |
| Dur Batuhan | FC Romanshorn |
| Duraku Ardit | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Duschen Janis | FC Schmerikon |
| Eberle Wendelin | FC Romanshorn |
| Eisenring Jason | FC Uzwil |
| Fässler Fabrice | FC Wittenbach |
| Gächter Elia | SC Brühl SG |
| Gerster Lukas | FC Buttikon |
| Goncalves Henrique | FC Amriswil |
| Hegelbach Tim | FC Wittenbach |
| Hinder Levin | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Hug Fabrice | FC Gossau |
| Iantosca Flavio | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Jovanovic Filip | FC Wittenbach |
| Keller Marvin | FC Bütschwil |
| Kreis Matteo | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Krkalovic Danko | FC Wil 1900 |
| Kury Noa | FC Wattwil Bunt 1929 |
| Lässer Adrian | USV Eschen/Mauren |
| Ljuma Betim | KF Labinoti |
| Mamuti Leon | FC Ebnat-Kappel |
| Matt Justin | FC Schaan |
| Meier Samuel | USV Eschen/Mauren |
| Memeti Enis | FC Widnau |
| Mettier Livio | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Mock Lukas | FC Gossau |
| Mohamed Abdiqani | SC Brühl SG |
| Motz Justin | FC Uznach |
| Preite Gabriele | FC Triesen |
| Raimovic Daris | FC Neukirch-Egnach |
| Rieser Noe | FC Diepoldsau-Schmitter |
| Schällebaum Robin | FC Uzwil |
| Schläpfer Brian | FC Bütschwil |
| Schori Elia | FC Wittenbach |
| Selimi Suhejb | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Sigrist Roman | FC Diepoldsau-Schmitter |
| Soares Castro Joao Pedro | FC Rapperswil-Jona |
| Suter Luca | FC Romanshorn |
| Thoma Lukas | FC Henau |
| Veigas Martins Fabio Diogo | SC Siebnen |
| Vonrüti Jérémie | FC Littenheid |
| Wild Kian | FC Flawil |
| Wirth Fabio | FC Gossau |